lessphp fatal error: load error: failed to find /home/florapal/public_html/wp-content/themes/theme53095/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/florapal/public_html/wp-content/themes/theme53095/style.less Biz Kimiz? | Florapalm Resort

Biz Kimiz?

Flora Palm Resort Hotel Ölüdeniz Hisarönü bölgesinde muhteşem bir doğa ve eşsiz bir tarihin uyum içerisinde kucaklaştığı bir yerde bulunuyor. Sizleri şehrin kalabalığından, sıkıntılı trafikten, bunaltıcı günlerden bir parça kurtularak, bu muhteşem coğrafyanın kirlenmemiş doğasına davet ediyoruz.

Flora Palm Resort Hotel'deki benzersiz hizmetimiz TripAdvisor tarafından da üç yıl üst üste mükemmelik ödülüne layık görülerek konuklarımıza sağlamaya çalıştığımız standartları uluslararası platformda da tescil etmiş bulunuyoruz. Misafirlerimize sunduğumuz imkanları sürekli geliştirme gayreti ve çabası bizim en büyük değerlerimizi oluşturmakta. Rüya gibi bir tatili hep birlikte mümkün kılmak için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.